Runnery

Koşu Tutkunlarının Buluşma Noktası

Eğer koşmak sizin için bir hobiyse ve hatta normal bir hobinin ötesinde hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olan bir tutkuysa, her gün kullandığınız performans uygulamaları ve cihazlarının yanı sıra etrafınızda gerçekleşen yüzlerce koşuyu kaçırmamak için bir platforma ihtiyacınız var.

6

Runnery işte tam bu noktada sizi diğer koşucularla bir arada tutmak ve yakın gelecekteki koşuları kaçırmamanızı sağlamak için tasarlandı. Sosyal bir koşu topluluğu olmayı hedefleyen Runnery için, MVP aşamasından sonraki ilk pivotunda kullanıcı deneyimi ve arayüz tasarımı yaptık.

5

Koşucuların özellikle etkinlik öncesi, etkinlik anı ve etkinlik sonrasındaki ihtiyaçlarını analiz ederek onlara performans uygulamalarından bağımsız, koşu arkadaşları ile etkileşim kurabilecekleri ve temelinde rakamları bulundurmayan sosyal bir uygulama tasarladık.

7

 

Türkiye’den çıkan bir startup olan Runnery, global’de de koşuya gönül vermiş herkesin vazgeçilmezi olmayı hedeflerken daha şimdiden Türk koşu grupları arasında yerini aldı bile. Uygulamayı indirmek için aşağıda yer alan linkleri kullanabilirsiniz.

 

badge-apple-store-large
badge-google-play-large

 

321