Instagram’da paylaşmak için çok geç olan yerler

WWF, çevre kirliliğinden dolayı artık eskisi gibi olmayan ve Instagram’da fotoğraflarını paylaşmak için çok geç olan yerleri, kampanyasına taşıdı.

Eğer Avustralya’daki Büyük Set Resifi’nin hayat dolu, resmedilmeye değer, canlı bir ekosistem olarak kaldığını zannediyorsanız tekrar düşünmenizde fayda var.

Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF), TBWA\Paris ile çarpıcı bir kampanyaya imza atarak dünyanın en güzel manzaralarından bazılarının gerçekliği hakkında kamuoyunu bilinçlendirmeyi amaçlıyor. #TooLaterGramhashtag’iyle Instagram’da paylaşılan proje, gezegende yer alan dokuz adet doğal ve mükemmel manzarayı yan yana getiriyor. “Before-after” türevinde hazırlanan görkemli fotoğrafların her birinin ardında ise kötü bir gerçek gizleniyor. İlk fotoğrafta yer alan mükemmel doğa; bugün çevre kirliliği, turizm ve ihmal nedeniyle son derece kötü bir halde bulunuyor.

Künye:

Reklamveren WFF
Reklam Ajansı TBWA\Paris

Kaynak: https://www.campaigntr.com/wwf-dogal-guzellikler-hakkindaki-gercegi-ortaya-cikariyor/

Monday Morning Goods No: 147

Bu MMG'de

Facebook’un ikinci el alışveriş servisi Marketplace, Türkiye’de!

Kısa bir süre önce Facebook’un kendi toplulukları içinde ürün alım satımı platformu olarak hizmet veren Facebook Marketplace, ülkemiz için kullanıma sunuldu. Facebook içinde yerel ürünleri almayı ve satmayı tek bir çatı altında toplayan Marketplace, 64 ülkede kullanılabiliyor.

Şampuan reklamlarının sırrı ortaya çıktı!

Suave’un hazırladığı kampanya, şampuan reklamlarındaki kadınların saçlarının nasıl böyle mükemmel görünebildiğini ortaya çıkarıyor.