Revolvia Brand Engagement Framework

Birlikte çalıştığımız markaları daha iyi anlamak ve birlikte dijital iletişim çerçevelerini tanımlayarak iş hedeflerini belirlemek için Revolvia'ya özgü Revolvia Brand Engagement Frameworkünden faydalanıyoruz.

Bir kullanıcının potansiyel müşteri olarak marka mesajına maruz kaldığı ilk andan sonra markanın ürün ve hizmetlerine erişmesi, satın alması, tavsiye etmesi ve tekrarlı olarak hizmetlere erişmesine kadar geçen süreye tüketici yaşam döngüsü diyoruz.

Bu yaşam döngüsü tüketiciyle ilk temastaki oyun alanından, tüketicinin müşterimiz haline geldiği  tırmanma alanına, ve sadık müşterimize dönüştüğü kazanma alanına kadar planlanması gereken bir süreç

digital-engagement-1

Birlikte çalıştığımız markalarla yürüttüğümüz atölye çalışmalarında bu yaşam döngüsü üzerinden yürüyor, potansiyel temas noktalarını geliştirmek üzere hedeflerimizi belirliyoruz.

Amacımız tüketiciyi pazardan yakalayıp bağlılık basamaklarında tırmandırmak ve karşılıklı bir kazan-kazan noktasına taşıyana kadar dijital iletişim metodlarıyla desteklemek.

Hedefimiz: Sadık Müşteriler.

Tek bir sorumuz var: Nasıl markamızı başkalarına tavsiye etmelerini sağlarız?