Dünyanın en küçük çamaşır makinesi: Sonic Soak

İstediğiniz her yerde kıyafetlerinizde ve aksesuarlarınıda bulunan yağı ve kiri temizleyebileceğiniz bir ürün var. Dünyanın en küçük çamaşır makinesi Sonic Soak Ultrasonik temizleyici bunlardan biri.

Sık seyahat edenler için kullanışlı bir ürün olan Sonic Soak ufak boyutuyla her yere sığabiliyor. Bu ufak çamaşır makinesi; mücevher, yiyecek ve bebek ürünlerini temizlemenize olanak sağlıyor.

Önce bir kaba su koyuyorsunuz. Ardından suyun içine deterjanı ekliyorsunuz. En son Sonic Soak‘ı prize takıp içine bırakıyorsunuz ve temizleme işlemi başlıyor. Saniyede 50.000 adet ultrasonik titreşim üretiliyor ve su kabarcıklarını harekete geçiriyor. Su kabarcıkları ürününüzün temizlenmesini sağlıyor. Ürün, iddia ettiğine göre yıkama aşamasında hiç ses çıkarmıyor ve yüzde 99,9 oranında temizlik sağlıyor. Sonic Soak, standart çamaşır makinelerine göre 40 kat daha az su ve 15 kat daha az enerji tüketiyor.

Yurt dışında 250$’lık fiyat etiketine sahip olan ürünün ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı belli değil.

Kaynak: https://shiftdelete.net/dunyanin-en-kucuk-camasir-makinesi

Monday Morning Goods No: 220

Bu MMG'de

Doritos, logosunu reklamlarından ve sosyal medya hesaplarından kaldırdı

Doritos Z jenerasyonunu hedef alan kampanyası kapsamında logosunu reklamlardan ve tüm sosyal medya içeriklerinden kaldırıyor.

HAFTANIN İLHAM VEREN WEB SİTESİ