Twitch’ten TikTok’a yeni rakip: Twitch Sings

Oyuncuların vazgeçilmez yayın platformu Twitch, yayıncılara ve onların takipçilerine sunduğu Twitch Sings ile Tik Tok'a rakip olmaya hazırlanıyor.

Hazır olarak sunulan binlerce karaoke şarkında birini seçebiliyor veya isterseniz kendi şarkılarınızı deneyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra kullanıcılar kendilerine ait bir avatar oluşturarak daha eğlenceli vakit geçirebiliyorlar.

TikTok gibi günümüzün popüler karaoke uygulamalarının aksine hem canlı yayın hem de etkileşimli odaklı tasarlanmıştır. Yani izleyiciler şarkı talep edebiliyor, ışık şovları ve sanal alkışlar ile yayınları daha eğlenceli hale getirebiliyor.

Bunun yanı sıra şarkı sözleri olmadan karaoke gibi çeşitli meydan okumalar kullanıcılara sunuluyor.  Twitch Sings’in yapımcısı Joel Wade, “ Twitch Sings bir canlı yayında olmanın eğlence ve enerjisini, fantastik bir etkileşimli performans sergilemenin sınırsız yaratıcılığıyla birleştiriyor” ifadelerini kullanıyor.

Kaynak: https://shiftdelete.net/twitch-sings-tiktok-a-yeni-rakip

Monday Morning Goods No: 200

Bu MMG'de

HAFTANIN İLHAM VEREN WEB SİTESİ

Netflix’e rakip: Disney+ tanıtıldı!

Uzun zamandır beklenen yayın servisi Disney+ sonunda tanıtıldı. Yüzyıla yakın zamandır yayıncılık dünyasında varlık gösteren Disney, yeni yayın platformu ile modaya ayak uyduruyor.