Burhan Öçal’dan anlamlı bir kaput performansı

Otomotiv e-ticaretinde faaliyet gösteren ikinci el otomobil alım-satım platformu İkinciyeni.com, Burhan Öçal ile #kaputavur diyerek anlamlı bir mesaj veriyor.

Otomotiv e-ticaretinde faaliyet gösteren ikinci el otomobil alım-satım platformu İkinciyeni.com, perküsyon sanatçısı Burhan Öçal‘ın kamera karşısına geçtiği yeni bir reklam filmi yayınladı.

Kedilerin soğuk havalarda araç kaputlarına saklanmalarından yola çıkılarak hazırlanan Havas İstanbul imzalı filmde gece vakti otomobilin başına gelen Burhan Öçal, gösterisini bu kez darbukayla değil, kaputla gerçekleştiriyor. Gecenin sessizliği kaputa saklanan kedinin miyavlamasıyla bozulurken marka da #kaputavur diyerek, kedilerin hayatta kalmalarına yönelik farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Yönetmenliğini Koray Ağzıyağlı‘nın üstlendiği film, dijital mecralarda yer almasın yanı sıra Mars Medya katkılarıyla sinema salonlarında da boy gösterecek.

Kaynak: https://mediacat.com/burhan-ocaldan-anlamli-bir-kaput-performansi/

Monday Morning Goods No: 190

Bu MMG'de

Yağlı parmaklara Doritos’tan el bezi ambalajlar

Doritos, cips yedikten sonra kirlenen parmakların daha kolay temizlenebilmesi için yıkanabilen ve çok kez kullanılabilen havlu paketler tasarladı.

HAFTANIN İLHAM VEREN WEB SİTESİ