Dominik Cumhuriyeti’nin 200 tonu

Bu yaz bembeyaz kumlara uzanıp masmavi bir denize mi dalmak istiyorsunuz? Dominik Cumhuriyeti'nin size önerebileceği bir katalog dolusu sahil var.

Dominik Cumhuriyeti’nin ana gelir kaynağı turizm. Ancak, 2017 yılında 5 buçuk milyonu aşkın turist ağırlayan adayı ziyaret edenler çoğunlukla Punta Cana, Bávaro ve La Romana sahillerini tercih ediyor. Bu durum ise, her biri kendine has bir güzelliğe sahip 200’ü aşkın sahili olan Dominik Cumhuriyeti’nin diğer bölgelerinin kalkınmasının önünde bir engel teşkil ediyor.

Adanın daha az ziyaret edilen sahillerinin sahip olduğu güzelliği gözler önüne sermek ve adadaki daha az ilgi gören sahillere dikkat çekmek isteyen seyahat acentası Sweet Memories, McCann Santo Domingo işbirliğinde bir kampanya hazırladı. Turistlerin Dominik Cumhuriyeti’ni tercih etme sebeplerinin adanın el değmemiş beyaz kumları ve mavi denizi olduğu fikrinden hareketle hayat bulan kampanya kapsamında marka, potansiyel turistlere aradıklarını bulabilecekleri farklı sahilleri tanıtmayı hedefledi.

Adanın 200 sahilinin her birinden kum ve deniz suyu örnekleri toplayan McCann, her bir sahilin eşsiz deniz ve kumunun yer aldığı bir katalog oluşturdu. Altı aylık bir uğraş sonucunda hayat bulan ve dünya genelindeki Dominik konsolosluklarının yanı sıra turizm ofislerine de dağıtılan kataloğa internet üzerinden ulaşmak da mümkün.

KÜNYE

Reklamveren: Sweet Memories

Reklam Ajansı: McCann Santa Domingo

Kaynak: http://www.mediacatonline.com/dominik-cumhuriyetinin-200-tonu/

Monday Morning Goods No: 153

Bu MMG'de

Instagram hikayelerinden Whopper siparişi verilebilir mi?

Burger King İspanya ve ajansı LOLA MullenLowe, Instagram Hikayeler'de gezerken acıkanlar için çok keyifli bir Whopper sipariş kampanyasını hayata geçirdi.

HAFTANIN İLHAM VEREN WEB SİTESİ