Günsan Sevgililer Günü kampanyasını yayınladı!

Günsan Sevgililer Günü için hazırladığı esprili kampanya ile klişeleri tiye aldı.

Anahtar ve priz üreten Günsan, ikili ilişkilerde sıkça kullanılan klişe sözleri 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel kampanyasında mizahi bir şekilde dile getiriyor. “Beni taşıyabilecek birini istiyorum”, “Uzun mesafe ilişkisi bana göre değil”, “Sorun sende değil bende” klişe cümlelerini, ürünleriyle hazırladığı kısa videolarda bağdaştırıyor.

Kampanyaya özel indirim

Sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirdiği Sevgililer Günü kampanyasında “Beni taşıyabilecek birini istiyorum” videosunda telefon tutucu priz, “Uzun mesafe ilişkisi bana göre değil” videosunda uzatma kablosu, “Sorun sende değil, bende” videosunda da usb’li priz ürünlerine yer veren Günsan, kullanıcılarına yönelttiği “Bu Sevgililer Günü’nde hangi ilişki klişesini yıkmak isterdin?” sorusuyla da kullanıcıları kampanyaya dahil ediyor. Fenomen Aykut Elmas iş birliği ile gerçekleşen kampanya 16 Şubat tarihine kadar devam edecek.

Kampanya süresince 11-16 Şubat tarihleri arasında Eqona Pratik, Grup Priz ve 2’li USB’li ürünleri özel fiyatlarla satışa sunulacak.

Künye

Reklamveren: Günsan Elektrik

Reklamveren Pazarlama Direktörü: Alişan Çapan

Reklamveren Yetkilileri: Canan Aynalı / Tuba Gençay

Reklam Ajansı: Revolvia Dijital Reklamcılık A.Ş

Ajans Başkanı: Kerem Koç

Yaratıcı Yönetmen: Altuğ Çiftelerli

Sanat Yönetmeni: Erdem Ömür

Metin Yazarı: Başak Karaman

Müşteri İlişkileri: Uygar Utku Akbıyık

Prodüksiyon: Crea Film

Yönetmen: Yücel Erbuga

Görüntü Yönetmeni: Uğur Taner

Kaynak: https://www.campaigntr.com/gunsan-sevgililer-gunu-kampanyasini-yayinladi/

Monday Morning Goods No: 192

Bu MMG'de

ASMR’den sonra YouTube’un yeni çılgınlığı: “Study with me”

ASMR’den sonra YouTube’un yeni çılgınlığı ders çalışırken, ders çalışan YouTuberları izlemek. “Study with me” başlığı altında toplanan bu videolar, kullanıcıları kendilerini yalnız hissetmeden ders çalışmaya teşvik ediyor.

Google Maps AR navigasyon özelliğini test ediyor!

Google geçen yıl açıkladığı Google Maps AR navigasyon özelliği üzerinde çalışmalara son hızla devam ediyor. Sızıntılara göre, kısa süre önce özelliğin test aşamasına geçildi.