Orkların insanlarla beraber yaşadığı bir dünya hayal edin

Başrollerini Will Smith ve Joel Edgerton’ın paylaştığı bir Netflix filmi olan Bright ilginç bir reklam kampanyası ile karşımıza çıkıyor.

Orkların, elflerin ve insanların kardeş kardeş yaşadığı bir dünya hayal edin. Ya da boş verin hayal etmeyi; insan polis Ward ve ork polis Jakoby’nin peşine takılıp, dünyanın bir gecede nasıl değişebileceğine tanık olun.

Başrollerini Will Smith ve Joel Edgerton’ın paylaştığı gerilim filmi Bright, 22 Aralık’ta Netflix‘te gösterime girmeye hazırlanıyor. Netflix ise ülkemizde tüm dünya ile aynı anda gösterime girecek olan film için ilginç bir reklam kampanyası ile çıkıyor karşımıza.

 

İnsanların hayatı orklar ile paylaştığı bir evrende neden orklar da reklam yıldızı olmasın diyen Netflix; orklara özgü diş macunu, banka ve parfüm markaları kurguluyor. Bright için hazırlanan billboard’larda diş macunu olarak Orkolin, banka olarak Orkbank ve parfüm olarak da d’ork markalarına ork reklam yüzleri ile birlikte yer veren Netflix, kendisini de Orkflix’e dönüştürmeden edemiyor.

 

Kaynak: http://www.mediacatonline.com/netflix-bright-acikhava-reklami/

Monday Morning Goods No: 132

Bu MMG'de

Red Collar’s Team Website

The Last Jedi Hakkında Atılan Tweet’leri Gösteren Billboard.

Tüm dünyanın merakla beklediği Star Wars’ın son filmi The Last Jedi’nin vizyona girmesinin hemen ardından Twitter ve Disney bir iş birliğine gitti. İş birliği sonucunda hazırlanan ve Time Square gibi önemli noktalara yerleştirilen billboardlarda canlı olarak film hakkında atılan tweetler gösterildi.