The Last Jedi Hakkında Atılan Tweet’leri Gösteren Billboard.

Tüm dünyanın merakla beklediği Star Wars’ın son filmi The Last Jedi’nin vizyona girmesinin hemen ardından Twitter ve Disney bir iş birliğine gitti. İş birliği sonucunda hazırlanan ve Time Square gibi önemli noktalara yerleştirilen billboardlarda canlı olarak film hakkında atılan tweetler gösterildi.

Star Wars: The Last Jedi Tweet’lerini Gerçek Zamanlı Gösteren Billboard

Twitter ve Disney, Star Wars: The Last Jedi filmi için bir araya geldi ve film hakkında yapılan yorumları gerçek zamanlı gösteren bir billboard hazırladı.

Star Wars hayranlarının merakla beklediği, Star Wars: The Last Jedi, 15 Aralık’ta gösterime girdi. Filmin yarattığı etkiyi gözlemlemek için, The Last Jedi hakkında Twitter’da yapılan yorumların canlı olarak yansıtan, 27 metre uzunluğunda billboardlar hazırlandı.

Twitter ve Disney iş birliğiyle hazırlanan dev billboardlar, New York’ta Time Square, Toronto’daki TEC Towers ve yine New York’taki Bryant Park’a yerleştirildi.

Paylaşılan Tweet’ler, Star Wars karakterlerinin görselleriyle birlikte gösterildi. The Last Jedi’ın gösterime girdiği gün, filmden bahseden 2 milyon tweet paylaşıldı. Billbordlara, film hakkında duyulan heyecanın yanı sıra, filmi izleyenlerin verdiği spoiler’lar, olumlu ve olumsuz yorumlar da yansıdı.

Kaynak: http://www.dijitalajanslar.com/star-wars-the-last-jedi-tweetlerini-gercek-zamanli-gosteren-billboard/

Monday Morning Goods No: 132

Bu MMG'de

Red Collar’s Team Website

Orkların insanlarla beraber yaşadığı bir dünya hayal edin

Başrollerini Will Smith ve Joel Edgerton’ın paylaştığı bir Netflix filmi olan Bright ilginç bir reklam kampanyası ile karşımıza çıkıyor.