The Last Jedi Hakkında Atılan Tweet’leri Gösteren Billboard.

Tüm dünyanın merakla beklediği Star Wars’ın son filmi The Last Jedi’nin vizyona girmesinin hemen ardından Twitter ve Disney bir iş birliğine gitti. İş birliği sonucunda hazırlanan ve Time Square gibi önemli noktalara yerleştirilen billboardlarda canlı olarak film hakkında atılan tweetler gösterildi.

Star Wars: The Last Jedi Tweet’lerini Gerçek Zamanlı Gösteren Billboard

Twitter ve Disney, Star Wars: The Last Jedi filmi için bir araya geldi ve film hakkında yapılan yorumları gerçek zamanlı gösteren bir billboard hazırladı.

Star Wars hayranlarının merakla beklediği, Star Wars: The Last Jedi, 15 Aralık’ta gösterime girdi. Filmin yarattığı etkiyi gözlemlemek için, The Last Jedi hakkında Twitter’da yapılan yorumların canlı olarak yansıtan, 27 metre uzunluğunda billboardlar hazırlandı.

Twitter ve Disney iş birliğiyle hazırlanan dev billboardlar, New York’ta Time Square, Toronto’daki TEC Towers ve yine New York’taki Bryant Park’a yerleştirildi.

Paylaşılan Tweet’ler, Star Wars karakterlerinin görselleriyle birlikte gösterildi. The Last Jedi’ın gösterime girdiği gün, filmden bahseden 2 milyon tweet paylaşıldı. Billbordlara, film hakkında duyulan heyecanın yanı sıra, filmi izleyenlerin verdiği spoiler’lar, olumlu ve olumsuz yorumlar da yansıdı.

Kaynak: http://www.dijitalajanslar.com/star-wars-the-last-jedi-tweetlerini-gercek-zamanli-gosteren-billboard/

Monday Morning Goods No: 132

Bu MMG'de

1.9 Milyar $ yatırım alan karma gerçeklik gözlüğü: Magic Leap One

Uzun yıllardır ortaya çıkması beklenen gözlük sonunda gün yüzüne çıktı. Microsoft’un HoloLens gözlüğüne benzer özellikler taşıyan ürün, sanal ile artırılmış gerçekliği bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Amazon’dan Youtube’a rakip; AmazonTube!

Geçtiğimiz günlerde Yüzüklerin Efendisi serisinin dizisi için telif haklarını aldığını duyuran Amazon, şimdi de Google’ın Youtube üzerinden Echo Show’u engellemesi nedeniyle yeni bir video servisi kurmayı planlıyor.