Türkiye’nin en güvenli şehri: Eskişehir

Dünya üzerindeki en güvenli şehirler listesi hazırlanırken, Türkiye’den Eskişehir’in 10’uncu sırada yer aldığı saptandı.

Ajans Press farklı şehirlerle alakalı basına yansıyan haber adetlerini inceledi. Dünya üzerindeki en güvenli şehirler listesi hazırlanırken, Türkiye’den Eskişehir’in 10’uncu sırada yer aldığı saptandı. Listede ülkemizden 4 şehrin daha yer aldığı kaydedilirken, listenin ilk sırasına Abu Dabi’nin yerleştiği görüldü.

Ajans Press’in, Numbeoverilerinden elde ettiği bilgilere göre dünya üzerindeki en güvenli şehirler listesi belirlendi. Böylelikle Türkiye’den Eskişehir’in ilk 10’da yer alması dikkat çekerken, ülkemizden listeye giren diğer güvenli şehirler; Bursa (27) , İzmir (49) ,Ankara (140) , İstanbul (207) olarak kaydedildi. Dünyanın en güvenli şehri ise Birleşik Arap Emirlikleri’nden Abu Dabi’nin olduğu gözlendi. Listede ilk on içerisinde yer alan diğer şehirler ise Doha, Quebec City, Taipei, Münih, Dubai, Zürih, Bern ve Hong Kong oluyor.

Ajans Press ve PRNet’in dijital basın arşivinden derlediği bilgilere göre bu yıl Eskişehir ile alakalı basına 73 bin 474 haber yansıdığı tespit edildi. Listenin ilk sırasında yer alan Abu Dabi ise ülkemizde 830 basın haberiyle gündemde yer alırken, Formula 1 haberleriyle ön planda olduğu görülüyor.

Kaynak: http://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/turkiyenin-en-guvenli-sehri-eskisehir/

Monday Morning Goods No: 234

Bu MMG'de

YouTube’da 2019’un en popüler videoları belli oldu

Yılın sonuna yaklaşırken Türkiye’de ve Dünyada 2019’da YouTube’a damga vuran kanallar ve anlar “YouTube Rewind” başlığı altında toplandı.

Günde İki Kez Tam Bir Küp Şeklini Alan Saat

apon tasarım stüdyosu Nendo, lüks saat perakendecisi The Hour Glass’ın 40. yılı için Cubic Clock adlı ilginç bir saat tasarladı.