Yemeksepeti’nin market teslimat servisi: Banabi

Yemeksepeti’nin nisan ayında kullanıma açacağı ve Getir‘e rakip olmaya hazırladığı BANABİ isimli servisinin domain’i de şimdi belli oldu; Bana.bi.

Geçtiğimiz Ocak ayının ilk günlerinde Yemeksepeti‘nin market ürünleri için anında teslimat servisi kurarak hızlı alışveriş uygulaması olan Getir‘e rakip olmaya hazırlandığını sizlere aktarmıştık. Geçtiğimiz haftalarda ise Yemeksepeti’nin anında teslimat servisinin adının banabi olarak karşımıza çıktığından size bahsetmiştik.

Yemeksepeti’nin nisan ayında kullanıma açacağı BANABİ isimli servisinin domain’i de şimdi belli oldu; Bana.bi. Banabi.com diye beklerken alternatifleri sorguladığımızda bu domainin Yemeksepeti’ne kayıtlı olduğunu gördük. 13 Şubat’ta kayıt gerçekleşmiş.

Yemeksepeti’nin anında teslimat servisi için hazırlanan logo ve ismin marka tescilinin BANABİ olarak alındığını fakat bu ismin ve logonun kullanılıp kullanılmayacağı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadığını da belirtelim. Ayrıca anında teslimat servisi olan BANABİ ile ilgili herhangi bir sosyal medya hesabına ulaşamadık. Ancak konuyla ilgili gelişmeleri takip ediyoruz. BANABİ servisi ile ilgili detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Kaynak: https://webrazzi.com/2019/02/22/yemeksepetinin-market-teslimat-servisinin-alan-adi-belli-oldu-bana-bi/

Monday Morning Goods No: 193

Bu MMG'de

İçerisinde ürün bulunmayan bir mağaza

LEGO Wear, yetişkinler için hazırladığı koleksiyonunu tanıtmak için Londra’da bir gezici mağaza açtı. Mağazayı diğerlerinden farklı kılan ise içerisinde hiçbir ürünün bulunmamasıydı.

Instagram’dan yeni özellik: Bağış Yap Butonu

Instagram, hikayelere eklenebilir olan yeni özelliği "Donation"ı kullanıma sunmaya hazırlanıyor.