Youtuber Logan Paul’un İntihar Ormanı’ndaki videosu ortalığı karıştırdı

"Japonya'nın İntihar Ormanı'nda bir ceset bulduk..." başlığıyla ünlü Youtuber Logan Paul tarafından paylaşılan videoda, intihar etmiş bir kişinin görüntüsüne yer verilmesi büyük tepkilere neden oldu. Logan'ın daha sonra özür dilemesine rağmen 23 saat yayında kalan video hem Youtube'un hem de Logan'ın başına dert olacak gibi gözüküyor.

Ünlü Youtuber Logan Paul, Japonya’da çektiği video ile gündeme bomba gibi oturdu. Video ‘Japonya’nın İntihar Ormanında bir ceset bulduk…’ başlığı ile paylaşıldığı biliniyor.

Paul, Vlog kanalında paylaştığı videoda intihar etmiş birinin görüntülerine yer vermesi sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu ve hemen ardından bu videoyu sildi. Bununla birlikte Youtube kanalının kapatılması için sosyal medyada kampanya da yapılıyor. Ünlü Youtuber Logan Paul’un paylaştığı bu video yaklaşık olarak 6 milyon izlendi ve 23 saat yayında kaldığı biliniyor.

Peki Ünlü Youtuber Logan Paul’un paylaştığı videonun içeriği neydi?

unlu youtuber logan paul

Paul, arkadaşlarıyla birlikte korku filmlerine konu olan Aokigahara’ya gitti. Aokigahara Ormanı, Japonya’da bulunan Fuji Dağı’nın hemen yanında yer alıyor. Yaşanan intihar olayları yüzünden buraya İntihar Ormanı da deniliyor. Burada intihar etmiş bir cesetle karşılaşması sonucu, onu videosunda yer vererek kanalında paylaştı. Paylaşıldıktan hemen sonra videoya yaş sınırlaması geldi ve ardından ağır tepkiler sonucu videoyu kaldırıp, Twitter hesabından özür videosu yayınladı.

Kaynak: https://shiftdelete.net/logan-paul-un-intihar-icerikli-videosuna-buyuk-tepki

Monday Morning Goods No: 134

Bu MMG'de

Apple şimdi de Netflix’i almaya hazırlanıyor

Geçtiğimiz günlerde Shazam'ı satın almasıyla gündeme oturan Apple, Trump Vergi Reformu'ndan alacağı yaklaşık 220 milyar dolarlık nakit iade ile Netflix'i de bünyesine katmaya hazırlanıyor.

Booking.com geri mi dönüyor?

Geçtiğimiz sene Mart ayında Türkiye üzerindeki faaliyetleri durdurulan Booking.com, geri dönmek için talep edilen düzeltmeleri ve cezaları kabul ediyor. Geri dönmek konusunda bir hayli istekli oldukları belirtilen şirket, önümüzdeki aylarda tekrar aktif hale gelecek.