Youtuber Logan Paul’un İntihar Ormanı’ndaki videosu ortalığı karıştırdı

"Japonya'nın İntihar Ormanı'nda bir ceset bulduk..." başlığıyla ünlü Youtuber Logan Paul tarafından paylaşılan videoda, intihar etmiş bir kişinin görüntüsüne yer verilmesi büyük tepkilere neden oldu. Logan'ın daha sonra özür dilemesine rağmen 23 saat yayında kalan video hem Youtube'un hem de Logan'ın başına dert olacak gibi gözüküyor.

Ünlü Youtuber Logan Paul, Japonya’da çektiği video ile gündeme bomba gibi oturdu. Video ‘Japonya’nın İntihar Ormanında bir ceset bulduk…’ başlığı ile paylaşıldığı biliniyor.

Paul, Vlog kanalında paylaştığı videoda intihar etmiş birinin görüntülerine yer vermesi sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu ve hemen ardından bu videoyu sildi. Bununla birlikte Youtube kanalının kapatılması için sosyal medyada kampanya da yapılıyor. Ünlü Youtuber Logan Paul’un paylaştığı bu video yaklaşık olarak 6 milyon izlendi ve 23 saat yayında kaldığı biliniyor.

Peki Ünlü Youtuber Logan Paul’un paylaştığı videonun içeriği neydi?

unlu youtuber logan paul

Paul, arkadaşlarıyla birlikte korku filmlerine konu olan Aokigahara’ya gitti. Aokigahara Ormanı, Japonya’da bulunan Fuji Dağı’nın hemen yanında yer alıyor. Yaşanan intihar olayları yüzünden buraya İntihar Ormanı da deniliyor. Burada intihar etmiş bir cesetle karşılaşması sonucu, onu videosunda yer vererek kanalında paylaştı. Paylaşıldıktan hemen sonra videoya yaş sınırlaması geldi ve ardından ağır tepkiler sonucu videoyu kaldırıp, Twitter hesabından özür videosu yayınladı.

Kaynak: https://shiftdelete.net/logan-paul-un-intihar-icerikli-videosuna-buyuk-tepki

Monday Morning Goods No: 134

Bu MMG'de

Polonyalı sanatçı büyük markaları afişleriyle eleştiriyor

Bir dizi açık hava ilanıyla, H&M, ZARA, Chanel gibi dünyaca ünlü markaları eleştiren Polonyalı sanatçı Igor Dobrowolski, çocuk işçilere ve uygunsuz çalışma koşullarına dikkat çekiyor.

HAFTANIN İLHAM VEREN WEB SİTESİ