Marka
AbbVie
Görevimiz
Strateji
Hikayeleştirme
Oyun Tasarımı
Web App Geliştirme
Kategori
Gamification

Müdür Müdür Müdür?

AbbVie için geliştirdiğimiz bu oyunla, Z Jenerasyonu’nda yetenek avına çıkıyoruz!

Yeni jenerasyonun hayalleri büyük. En iyi iş yerlerinde çalışmak, kariyer basamaklarını üçer beşer tırmanmak istiyorlar. 

3 kez üst üste Great Place To Work ödülünü kazanan AbbVie ise onların hayallerini süsleyen en çok çalışılmak istenen biofarma markalarından.

En yeteneklileri keşfederek ekibine katmak için gençlere ulaşacak yeni bir kanal açmayı planlayan markamız için hazırladığımız oyunla bu buluşmayı  eğlenceli bir hale getirdik.

“Müdür Müdür Müdür?”de eğlenceli bir hikaye oluşturduk. Katılımcılar kartları sağa sola atarak karşılarına çıkan durumları çözerken, performans metriklerini tutturmaya çalışıyor. 

Kariyerlerinin ilk günlerini bir role play simülasyonuyla deneyimlerken, biz de onların karar verme biçimlerini tanıyoruz ve bunları Big 5 modeline oturtarak kişilik analizlerini çıkarıyoruz.

Gerçek Yetenekleri Keşfetmenin Oyunlu Yolu!

HR süreçlerini dijitale doğanlar için dönüştürdüğümüz başarılı bir örnek olan “Müdür Müdür Müdür?” gördüğü yoğun ilgiye rağmen “binlerce iş başvurusu içinden, gerçek yetenekleri nasıl keşfedeceğiz?” sorusunun da en etkili cevabını sunuyor.