Artık Instagram’da ne kadar zaman harcadığını görebileceksin

Instagram'a gelen yeni bir özellik sayesinde kullanıcılar uygulama başında ne kadar zaman harcadıklarını da artık öğrenebilecek.

Instagram’ın yeni CEO’su Adam Mosseri, sosyal medya platformuna yenilikler getirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl yapılan bir araştırmada, insan sağlığına en fazla zarar veren sosyal medya platformu seçilen Instagram, bu konudaki kötü şöhretini silmek için bir yeniliğe imza atıyor.

Yukarıda da görebileceğiniz üzere artık Instagram’da günlük, haftalık ve aylık olmak üzere tüm periyotlarda kullanımlarınızı görüntüleyebileceksiniz. Bu yeni özelliğin en güzel tarafı, yine bahsettiğimiz periyotlarda Instagram kullanımınızı sınırlayabilecek olmanız. Örnek olarak, günde 1 saatten fazla Instagram kullanmak istemiyorsanız buna imkan sağlanıyor.

Elbette Instagram, pat diye kapanacak veya uygulamanın açılmasını engelleyecek değil. Sadece yukarıda gördüğünüz gibi bir hatırlatıcı karşınıza çıkıyor ve ne kadar Instagram kullandığınızı sizlere hatırlatıyor. Şu an test aşamasında olan özellik, çok yakında tüm Instagram kullanıcılarına açılacak.

Kaynak: https://www.webtekno.com/artik-instagram-da-ne-kadar-zaman-harcadiginizi-gorebileceksiniz-h57183.html

Monday Morning Goods No: 179

Bu MMG'de

Instagram alışveriş özelliği yenileniyor!

Şirket geçtiğimiz gün, ürünleri satmayı ve satın almayı kolaylaştıran üç yeni özellik açıkladı. Yeni gelen bu özelliklerle beraber özellikle küçük işletmeler, Instagram üzerinden satış yapan hesaplar müşteriyle daha iyi bir ilişki kurabilecek.

HAFTANIN İLHAM VEREN WEB SİTESİ