Burger King rakiplerini yakıyor

Burger King, akıllı telefon uygulamasını kullanarak rakip markaların reklamlarını ateşe veren müşterilerine Whopper kazandırıyor.

Brezilya’da oluşturulan “Burn That Ad” kampanyası, müşterilerini Burger King’in akıllı telefon uygulamasını kullanarak rakip marka reklamlarını yakmaya yönlendiriyor. Müşterilerin reklamları yakmasıyla rakip marka reklamları, artırılmış gerçeklikle anında bir Burger King reklamına dönüşürken müşteriler de Whopper kazanıyor.

David SP imzası taşıyan kampanya, markanın yeni teknoloji aracı “BK Express“in de tanıtımını yapıyor. BK Express müşterilerin sırada beklemeden ön sipariş vermelerini sağlıyor. Markanın Brezilya Pazarlama ve Satış Direktörü Ariel Grunkraut: “En iyi müşteri deneyimini sağlamak için bir araç olan teknoloji, 2019 ana hedeflerimizden biri. Özel ödeme teknolojimiz olan BK Express uygulaması, marka sevenleri için artırılmış gerçeklik ile eğlenceli bir etkileşim sunuyor.” ifadesinde bulunurken ülke genelinde yarım milyon Whopper’ın verilmesi bekleniyor.

Kaynak: https://www.campaigntr.com/burger-king-rakiplerini-yakiyor/?fbclid=IwAR00O_KM0XdRt6yWfESOT2qP1PgwVHBQRXOBjG5T7eEi99RFWQiGRqIP9R4

Monday Morning Goods No: 197

Bu MMG'de

Herkesi sanatçı yapan Nvidia yazılımı!

Yapay zeka konusunda sürekli yeni atılımlar peşinde koşan Nvidia, bu kez paint çizimlerine benzeyen çizimleri saniyeler içerisinde gerçekçi bir manzaraya çevirebilen projesini tanıttı.

Google’ın oyun dünyasını değiştirecek yeni sistemi: Stadia

Teknoloji devi Google, katıldığı Oyun Geliştiricileri Konferansı'nda oyun dünyasında çığır açacak ürünü Stadia'yı tanıttı.