Coca-Cola, piyasaya yepyeni bir ürün sunuyor: enerji içeceği

Dünyaca ünlü gazlı içecek üreticisi Coca Cola, Birleşik Krallık’ta Coca-Cola Energy’yi piyasaya sürme hazırlıkları içerisinde.

Piyasada yalnızca gazlı içecek firmalarıyla rekabet etmeyen Coca-Cola, alkolsüz içecek pazarının tamamını hedefliyor. Ülkemizde en büyük rakibinin, dünya çapında olduğu gibi Pepsi olmadığını ve yerel içecekler olduğunu keşfeden firma, bir çay üreticisini satın almıştı. Benzer bir stratejiyi şimdi de Birleşik Krallık’ta kullanıyorlar.

Coca-Cola, gençleri hedefleyen yeni ürünü Coca-Cola Energy’yi bu ilkbaharda piyasaya sürecek. Ürünün hem şekerli hem de şekersiz versiyonları raflarda yerlerini almaya hazırlanıyor.

Coca-Cola Birleşik Krallık ve İrlanda Genel Müdürü John Woods, “Stratejimiz, farklı yaşam tarzlarına ve şartlara hitap edecek şekilde, insanlara geniş yelpazede içecekler sunmak. Coca-Cola Energy de bunun en son örneği. Coca-Cola Energy’yi piyasaya şekerli ve şekersiz olmak üzere iki seçenekle sürüyoruz. Ürün yelpazemizi genişletmeye ve çeşitlenmeye devam ederek, Birleşik Krallık’taki tüketicilere daha fazla seçenek sunacağız.” ifadesini kullandı.

Kafein ve B vitamini içeren yeni içecekle 18-35 yaş arası tüketicilere ulaşmayı amaçlayan firma, 250 ml kutularla Red Bull, Lucozade ve Monster ile rekabet edecek.

Kaynak: https://www.webtekno.com/coca-cola-piyasaya-yepyeni-bir-urun-sunuyor-enerji-icecegi-h65764.html?fbclid=IwAR3KVQ5-14OZOKKWvdNaHTAd2iaC64wdrv_qs6oEwaOXLaQqvYQdHlyYbz8

Monday Morning Goods No: 198

Bu MMG'de

Instagram videolarında ileri-geri sarma dönemi başlıyor!

Instagram, şu sıralar test ettiği iddia edilen yeni özellik ile, aynı YouTube videolarında olduğu gibi oynatma çubuğu sayesinde videoların ileri ya da geri sarılması mümkün olacak.

HAFTANIN İLHAM VEREN WEB SİTESİ