Dünyanın en ünlü şovu Super Bowl 2018’de yayınlanacak milyon dolarlık reklamlar!

Her sene olduğu gibi bu sene de Super Bowl'un reklam filmleri merakla bekleniyordu. Dünyaca ünlü markaların milyonlarca dolar ödeyerek yayınlama fırsatı buldukları reklam filmleri, Super Bowl 2018'de de çok konuşuldu.

Dünyaca ünlü şirketler, her sene en çok izlenen televizyon programlarından biri olan Super Bowl etkinliğinde birbirinden iddialı reklamlar sunmak için yarışırlar. Super Bowl, aslında Amerika’nın en ünlü sporu olan Amerikan futbolu, ya da bizim ülkemizdeki adıyla “korumalı futbol” için yapılmış bir lig. Uzun süren bir maratonun ardından final mücadelesine çıkan 2 takım, Amerika başta olmak üzere dünyanın pek çok köşesinden bir bayram havasında izleniyor.

Bu kadar insanın bu müsabakayı izlemesi de, reklamverenleri memnun ediyor. Super Bowl’a özel olarak hazırlanmış başarılı reklamlarla, izleyicilere bir bütün halinde şov sunuluyor. Bu sene gerçekleşen Super Bowl da yine birbirinden iddialı reklamlarla geliyor. Morgan Freeman, Keanu Reeves, Tiffany Hadis, Danny DeVito, David Schwimmer, Peter Dinklage gibi isimlerin yer aldığı reklam filmleri bu gece düzenlenecek büyük müsabaka ile tüm dünyaya duyuruluyor.

4 Şubat’ı 5 Şubat’a bağlayan gece (bu gece), Türkiye saati ile 2.30’da başlayacak Super Bowl, New England Patriots ile Philadelphia Eagles’ı karşı karşıya getirecek. Bu şovun devam ettiği sürede ise birbirinden iddialı reklamlar yayınlanacak.

Doritos

Squarespace

Febreze

Lexus LC / Black Panther

Avocados from Mexico

M&M’s – feat. Danny DeVito

Groupon

Bud Light

Skittles – feat. David Schwimmer

KFC

Tom Clancy’s Jack Ryan

Kaynak: http://www.webtekno.com/dunyanin-en-unlu-sovu-super-bowl-2018-de-yayinlanacak-milyon-dolarlik-reklamlar-h40384.html

Monday Morning Goods No: 138

Bu MMG'de

HAFTANIN İLHAM VEREN WEB SİTESİ

Instagram’da gönderi zamanlama dönemi başlıyor

Gün geçmiyor ki Instagram'a yeni bir özellik gelmesin. Neredeyse her hafta yeni bir özellikle karşımıza çıkan Instagram bu kez işletmeler için gönderi zamanlaması özelliğini kullanıma sunmaya hazırlanıyor.