Google Song Maker ile kendi müziğini yapmak ister misin?

Google Creative Lab tarafından geliştirilen Song Maker, kendi müziğini yapmak için heveslenenlere tarayıcı üzerinden kullanılabilen kolay bir yol sunuyor.

Google tarafından yeni sunulan bir araçla internet tarayıcınız üzerinden müzik yapmanız mümkün hale geldi. Google Creative Lab tarafından geliştirilen Google Song Maker ile keyifli anlar sizleri bekliyor.

Tüm deneylerin veri havuzunu, müzisyenliğe heveslenenler için müzik yapma araçları sunan Chrome Music Lab oluşturuyor. Song Maker ise kendi müzik parçalarınızı oluşturmak için yeni bir yol olarak karşımıza çıkıyor.

google-song-maker-ile-tarayicinizda-muzik-yapin-sdn-01

Bir parça yapmak için çalışma ekranındaki notalara tıklıyorsunuz. Ardından oluşturduğunuz parçayı bir bağlantı ile paylaşmanız mümkün. Ek olarak, MIDI klavye kullanmak veya mikrofonunuzdan nota söylemek de olanaklar arasında. Klavye tuşlarını da kullanma şansına sahipsiniz. Ok tuşları, giriş tuşu, geri alma tuşlu ve boşluk tuşu kullanabilecekleriniz arasında.

Kullanımı oldukça kolay aracın sayfasına bu adresten hemen erişebilir ve parçanızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/google-song-maker-ile-tarayicinizda-muzik-yapin

Monday Morning Goods No: 142

Bu MMG'de

HAFTANIN İLHAM VEREN WEB SİTESİ

Lacoste, dünyaca ünlü timsah logosunu iyi bir amaç uğruna değiştiriyor

Lacoste, bir sosyal sorumluluk kampanyası amacıyla soyu tükenmekte olan on hayvanın logosunu 85 yıldır kullandığı timsah logosuyla değiştiriyor.