Instagram yeni mesajlaşma uygulamasını duyurdu: Threads

Facebook, Instagram’ın yeni bir mesajlaşma uygulaması Threads üzerinde çalışıyor. Peki Threads neler sunacak?

Intagram bir süre önce Instagram Direct adını verdiği platformla seknkronize çalışan bir mesajlaşma uygulamasını kullanıcılara sunmuş fakat uygulama ilgi görememişti. Facebook’un çatısı altında bulunan Instagram, şimdi de yeni mesajlaşma uygulaması Threads üzerinde çalışıyor.

Instagram’ın mesajlaşma uygulaması Threads neler sunuyor?

Instagram’ın yeni mesajlaşma uygulaması Threads, Snapchat’in Instagram’da yakın arkadaş grubuna anlık olarak fotoğraf paylaşmayı sağlayan özelliğine benziyor. Halihazırda birçok özelliğini Snapchat’ten alan platform, bu özellikle yakın arkadaş listesindeki kişilerle metin, fotoğraf ve video haricinde şarj durumu, konum bilgisi gibi birçok durum bilgisi paylaşılabilecek. Threads, aynı zamanda Instagram hikayelerini de gösterecek. Bu atılımla birlikte uygulamanın özellikle gençler arasında popülerleşmesi bekleniyor.

Şimdilik şirket içinde test edilen Threads’in tüm kullanıcılar için ne zaman kullanıma sunulacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak: https://digitalage.com.tr/instagram-yeni-mesajlasma-uygulamasini-duyurdu-threads/

Monday Morning Goods No: 220

Bu MMG'de

YouTube’dan çocuklara özel internet sitesi

Platformdan çocukları korumaya yönelik yeni bir adım.

Dünyanın en küçük çamaşır makinesi: Sonic Soak

İstediğiniz her yerde kıyafetlerinizde ve aksesuarlarınıda bulunan yağı ve kiri temizleyebileceğiniz bir ürün var. Dünyanın en küçük çamaşır makinesi Sonic Soak Ultrasonik temizleyici bunlardan biri.