Instagram’ın beğeni rekoru artık bir yumurtaya ait!

Bir yumurta fotoğrafı, Kylie Jenner’a ait Instagram’ın en beğenilen fotoğrafını solladı. Instagram’da en fazla beğeni alan yumurta, an itibarıyla 38 milyon beğeniye ulaştı.

Instagram‘ın en çok beğenilen paylaşımına sahip olması amacıyla açılan World_Record_Egg isimli hesap, Instagram’ın beğeni rekorlarını alt üst etti.  Instagram’da en fazla beğeni alan yumurta görseli an itibarıyla 38 milyon beğeniye ulaşmış durumda.

Şu ana kadar yumurta görseli ile sadece bir paylaşım yapan hesabın, takipçi sayısı da 5.3 milyonu geçti.

World_Record_Egg’in bu rekoru daha önce bebeğinin fotoğrafını paylaşan Kylie Jenner’a aitti. 21 yaşındaki ABD’li milyoner model Jenner, geçen yılın şubat ayında paylaştığı Instagram fotoğrafı ile 18 milyonluk beğeni sayısını aşmıştı.

4 Ocak’ta World_Record_Egg isimli bir profil tarafından paylaşılan yumurta görseli, Jenner’ın bir yılda ulaştığı rekor sayıyı, 10 günde geçmiş oldu.

Kaynak: https://digitalage.com.tr/instagramin-begeni-rekoru-artik-bir-yumurtaya-ait/

Monday Morning Goods No: 188

Bu MMG'de

Çin, Ay’da ektiği pamuk tohumlarını filizlendirmeyi başardı

Çin Ulusal Uzay İdaresinden yapılan açıklamaya göre Chang’e-4 tarafından Ay’a götürülen pamuk tohumları filiz verdi.

Gillette’in yeni reklamı, markayı boykot çağrılarına yol açtı

Gillette’in #MeToo hareketinden esinlenerek erkekleri şiddet, taciz, ayrımcılığa karşı çıkmaya ve hemcinslerinden hesap sormaya çağıran yeni reklam filmi, izleyenleri ikiye böldü. Pek çok erkek jilet markasını boykot çağrısı yaptı.