KFC’den evlendirme hizmeti

KFC yeni kampanyasıyla Avustralya’da yuva kurma niyetindeki çiftlerin düğün organizatörlüğüne soyunuyor.

Vogue ve Harper’s Bazaar dergilerine verdiği ilanlarda evlilik hayalleri kuran çiftleri internet sitesi üzerinden çekilişe davet eden marka, şanslı çiftlerin düğünlerini organize edecek.

KFC’nin yaşamı güzelleştirmek için çalıştığını söyleyen KFC Avustralya Genel Müdürü Nikki Lawson, bu güzel günlerinde KFC‘nin de yanlarında olmasını isteyerek ülkenin eğlenceli ruhunu yansıtan hayranlarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yıllar içinde olağanüstü Facebook yorumlarıyla karşılaştık ve hem Avustralya’daki hem de diğer ülkelerdeki KFC restoranlarında hayranlarımızın şaşırtıcı evlilik tekliflerinde bulunduklarını işittik. Biz de KFC evlendirme hizmeti yaratalım dedik” diyor.

Markanın Avustralya’da yaşayan herkesin katılımına açık olan kampanyası sekiz ay boyunca devam edecek.

KÜNYE

  • Reklamveren: KFC Avustralya
  • Reklam Ajansı: Ogilvy Sidney

Kaynak: https://mediacat.com/kfcden-evlendirme-hizmeti/

Monday Morning Goods No: 222

Bu MMG'de

Kadın cinayetlerini temsil eden 440 ayakkabı

Kabataş'ta bir binanın duvarlarına yerleştirilen ayakkabılar, herkesi kadına yönelik şiddetle yeniden yüzleşmeye çağırıyor.

“Feminist” Monopoly sosyal medyadan tepki çekti

Popüler kutu oyununun yeni versiyonu Ms. Monopoly’i (Bayan Monopoly) piyasaya süren şirket Hasbro, oyunu kadınların güçlenmesine katkı sunmak için çıkardıklarını duyurdu. Ancak kadın oyunculara erkeklerden daha fazla para veren oyun, sosyal medya kullanıcılarının eleştirileri oklarına hedef oldu