Ömür boyu ücretsiz hamburger imkanı sunan McGold Card sahibini arıyor!

Big Mac’in 50’nci yaşını piyasaya sürdüğü sınırlı sayıda MacCoin ile kutlayan McDonald’s, bir şanslı kişiyi 50 yıllığına bedava hamburgerle ödüllendirmeye hazırlanıyor.

Charlie’nin Çikolata Fabrikası’nda Willy Wonka, kendisinden sonra çikolata imparatorluğunun başına geçecek varisi seçmek için bir yarışma düzenler. Dünyanın dört bir yanında satışta olan çikolataları arasından beş tanesinin paketine birer altın bilet saklar. Biletleri bulan beş çocuğun çetin bir rekabete gebe yolculuğu böylelikle başlar.

Big Mac’in 50’nci yaşını piyasaya sürdüğü sınırlı sayıda MacCoin ile kutlayan McDonald’s, Willy Wonka’nın altın biletini andıran bir biletle sevenlerinin hayatına neşe ve hamburger katmaya hazırlanıyor. 10 – 24 Ağustos tarihlerinde McDonald’s’ın mobil uygulamasından sipariş verecek kullanıcılar arasından bir kişiye McGold Card adını verdiği özel bir bilet vermeye hazırlanan marka, her sipariş için bir katılım kabul ediyor.

Ömür boyu McDonald's için geri sayım başladıKampanyanın sonuçlanmasıyla belirlenecek McGold Card sahibi 50 yıl boyunca haftada iki kere bedava McDonald’s menüsü alabilecek.

Dünyanın dört bir yanındaki 35 bin McDonald’s lokantasında geçerli olacak kampanyanın kazananı McDonald’s mobil uygulamasında 1.000 dolarlık bir kredinin yanı sıra 24 ayar altın kaplama McGold Card telefon kılıfının da sahibi olacak.

Yeni kampanyasını 60 saniyelik bir reklam filmiyle taçlandıran McDonald’s, yeni reklamında, “History Channel Guy” olarak bilinen Giorgio Tsoukalos’u da ağırlıyor.

Dileyenler, kampanya hakkında detaylı bilgiye McDonald’s’ın internet sitesinden ulaşabilirler.

Kaynak: https://mediacat.com/omur-boyu-mcdonalds-icin-geri-sayim-basladi/

Monday Morning Goods No: 165

Bu MMG'de

Starbucks işaret diliyle sipariş alabiliyor

Tribal Worldwide İstanbul ve Starbucks Türkiye'nin kampanyası #EldenEle, işaret diliyle Starbucks'ta kişilerin özgürce sipariş vermesini sağlıyor.

KFC’den ambalajıyla birlikte yenebilen sandviç

KFC China için yaratılan Edible Wrappers, ekmeksiz bir sandviç olan Double Down Sandwich için tasarlanmış, yenebilir bir ambalaj kağıdı.