sahibinden.com’dan fotoğraftan araç tanıma özelliği

sahibinden.com hayata geçirilen yapay zekâ teknolojisiyle Fotoğraftan Araç Tanıma özelliğini kendi mobil uygulamaları üzerinden sundu.

sahibinden.com, yapay zekâ teknolojisiyle Fotoğraftan Araç Tanıma özelliğini hayata geçirdi.

Kullanıcılara kolaylık sağlayan bu özelliğe sahibinden.com uygulamasındaki “Araç Arama” ikonuna tıklayarak ulaşılabiliyor. Kullanıcılar, ilgilendikleri aracın fotoğrafını çektikten sonra Fotoğraftan Araç Tanıma özelliği; aracın marka, model ve yıl bilgilerini bularak, milyonlarca ilanın arasından aynı özellikteki tüm araç ilanlarını hızlı ve kolay bir şekilde kullanıcının ekranına getiriyor.

sahibinden.com İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer; “AR-GE merkezimizde, makine öğrenimi ile geliştirdiğimiz yapay zekâ teknolojisini, Türkiye’mize sunmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Kullanıcılarımız bu özellik sayesinde ilgilendikleri araçlara ait ilanları keyifli bir deneyim sonucunda çok daha hızlı bir şekilde keşfedebilecekler. sahibinden.com iOS ve Android uygulamalarının son versiyonlarını indiren kullanıcılar, bu teknolojiden hemen faydalanmaya başlayabilecek” dedi.

Kaynak: http://digitalage.com.tr/sahibinden-com-fotograftan-arac-tanima-ozelligini-devreye-aldi/

Monday Morning Goods No: 165

Bu MMG'de

Ömür boyu ücretsiz hamburger imkanı sunan McGold Card sahibini arıyor!

Big Mac’in 50’nci yaşını piyasaya sürdüğü sınırlı sayıda MacCoin ile kutlayan McDonald’s, bir şanslı kişiyi 50 yıllığına bedava hamburgerle ödüllendirmeye hazırlanıyor.

KFC’den ambalajıyla birlikte yenebilen sandviç

KFC China için yaratılan Edible Wrappers, ekmeksiz bir sandviç olan Double Down Sandwich için tasarlanmış, yenebilir bir ambalaj kağıdı.