YouTube’dan Spotify ve Apple Music’e rakip platform: YouTube Music

YouTube'un son 3 senedir davetiye sistemiyle ve çok kısıtlı bir kitleyle denemeye devam ettiği müzik dinleme servisinin artık eli kulağında. Peki bizleri neler bekliyor?

Ünlü video paylaşım devi YouTube, bu ay içinde yeni müzik platformu YouTube Premium’u kullanıma açacağını duyurdu. Yeni reklamlı YouTube Music bedava olarak hayatına devam ederken YouTube Premium’un ayda 9,99 dolar ücret karşılığında kullanılacağı belirtildi.

YouTube’un Çarşamba günü yaptığı açıklamada şirketin yeni bir müzik dinleme servisi başlatacağı duyuruldu. Gelecek hafta başlayacak YouTube Music servisinin yanı sıra orijinal içeriklerin de olacağı bir premium servis olacak.

22 Mayıs’ta açılacak YouTube Music, kişiselleştirilmiş oynatma listeleri ve dinleme geçmişine göre özelleştirme gibi yeni özelliklerle geliyor.

Ünlü video paylaşım platformu ayrıca YouTube Premium adında yeni bir servis duyurdu. Aylık 9,99 dolar ücret karşılığında reklamsız müzik dinlenilebilecek sistem ayrıca arkaplanda da çalışabiliyor.

Kaynak: http://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/youtubedan-spotify-ve-apple-musice-rakip-platform-youtube-music/

Monday Morning Goods No: 153

Bu MMG'de

Dominik Cumhuriyeti’nin 200 tonu

Bu yaz bembeyaz kumlara uzanıp masmavi bir denize mi dalmak istiyorsunuz? Dominik Cumhuriyeti'nin size önerebileceği bir katalog dolusu sahil var.

Instagram hikayelerinden Whopper siparişi verilebilir mi?

Burger King İspanya ve ajansı LOLA MullenLowe, Instagram Hikayeler'de gezerken acıkanlar için çok keyifli bir Whopper sipariş kampanyasını hayata geçirdi.