Spotify’dan yeni bir uygulama: Stations by Spotify

Geçtiğimiz günlerde sunulan uygulama, kullanıcıların ücretsiz olarak yeni müzikler keşfetmesini ve dinlemesini sağlıyor. Bir nevi radyoyu andıran Stations, şimdilik sadece Android kullanıcılarına hizmet veriyor.

Hemen hemen herkesin kullandığı popüler müzik uygulaması Spotify, geçtiğimiz günlerde Android işletim sistemine sahip telefonlara özel yeni bir uygulama çıkardı. Stations by Spotify adını verdiği uygulama, tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarının beğenisine sunuldu.

Stations by Spotify yeni müzik keşfetmenin en kolay yolu!

Google Play’de bulunan uygulamanın açıklamasına göre, Spotify, bu uygulamayı, kullanıcıların tamamen ücretsiz olarak yeni müzikleri dinlemesi ve keşfetmesi için süper basit bir yol olarak kullanıcılarına sundu.

Uygulamada bulunan istasyonlar sayesinde modunuza göre en uygun olanı seçip keyifli dakikalar geçirebiliyorsunuz. Ayrıca, uygulamayı kullanırken müzik aramanıza da gerek yok sadece istasyonları dinler ve müziklere kalp koyarsınız, Spotify’da size özel istasyonunu oluşturmaya başlar.

Tıpkı bir radyo gibi düşünebileceğiniz uygulamada müzikleri atlamak için bir yol olmasa da, dinlediğiniz bir çalma listesini daha da kişiselleştirmek için şarkıyı kalpleyebilirsiniz.

Unutulmaması gereken bir diğer husus ise, Stations by Spotify uygulamasının Spotify hesabınızı kullanması, bu şekilde uygulama sizlere Favorilerim gibi bilinen çalma listelerinizi sunabilir.

Kaynak: https://shiftdelete.net/spotify-piyasaya-yeni-bir-uygulama-sundu

Monday Morning Goods No: 138

Bu MMG'de

Google, artırılmış gerçeklik teknolojisini web tarayıcılarına taşıyor

Google, son projesi olan Article ile kullanıcıların bilgisayarda ve mobil cihazlarda üç boyutlu modelleri gerçek ortamlarda görüntüleyebilmelerini hedefliyor.

Instagram’da gönderi zamanlama dönemi başlıyor

Gün geçmiyor ki Instagram'a yeni bir özellik gelmesin. Neredeyse her hafta yeni bir özellikle karşımıza çıkan Instagram bu kez işletmeler için gönderi zamanlaması özelliğini kullanıma sunmaya hazırlanıyor.