BUNLARI GÖRMELİSİN!

Burger King’den en büyük hayranına ufak bir hediye

Burger King Fransa, sene boyunca Facebook’ta en çok yorum yapan hayranına teşekkür için tüm restoranı bir hediye paketiyle kaplayıp ufak bir sürpriz yaparak bu yılı ilginç bir kampanyayla sonlardırıyor.

Mahallemizin Orkları Netflix’te!

İlk olarak açık hava reklamlarıyla karşımıza çıkan Netflix’in 100 milyon $’lık yapımı Bright, son olarak yerelleşmiş reklam filmi ile karşımıza çıktı. Kokoreççisinden berberine, mahallenin orklarını anlatan film, sosyal medya kullanıcıları tarafından çok beğenildi.

Edward Snowden’dan Android telefonları güvenlik sistemine çeviren bir uygulama: Haven

NSA sızıntılarıyla gündeme oturan Edward Snowden, geçtiğimiz günlerde Android telefonları küçük bir güvenlik sistemine çeviren bir uygulamayla karşımıza çıktı. Yayınlanan uygulama ile düşük seviyede de olsa hassas sensör ve kameralara sahip telefonlar, gelişmiş bir güvenlik sistemine dönüşebiliyor.

Sihirli bir değnekle üç boyutlu tasarım yapmak ister miydiniz?

Bir Kickstarter projesi olan Yeehaw Wand, telefonunuzun kamerasının önünde tutarak havada üç boyutlu çizimler yapabilmenize olanak sağlayan dijital bir fırça. Çok daha kolay bir şekilde tasarım yapmayı amaçlayan ürün, şimdiden hedeflediği yatırımı ikiye katlamış durumda.

Popüler müzikler artık Facebook’ta telifsiz kullanılabilecek

Aralık ayı başında kullanıma sunduğu 1.000 müzik ve 1.500 ses efekti içeren Sound Collection’ın ardından Facebook, kullanıcıların paylaşmak istedikleri videolarda bulunan müziklerde telif hakkı sıkıntısı yaşamaması için Universal Music Group’la bir iş birliğine gidiyor.